Amacınıza en uygun şekilde olacak şekilde sertlik ve dayanıklılık kazandırılır. Bunun yanı sıra renk, doku ve şekil anlamında özel tasarımlar neticesinde yapılandırılır. Sunduğumuz görsel ve renk çeşitliliğini sağlamak adına özel birtakım maddeler kullanıyoruz. Bu sayede istenilen el yapımı kaplama tuğla yapı malzemesini elde etmiş oluyoruz.

El Yapımı Tuğla Kullanım Alanları

El yapımı tuğla kullanım alanları son derece genişlik arz ediyor. Çünkü iç ve dış mekanlarda rahatlıkla görsel zenginlik oluşturabileceğiniz nitelikte dizaynı yapılır. Ev, ofis, iş yeri, cafe, restoran, villa bahçeleri veya genel bahçe mekanlarında profesyonel el yapımı tuğla ile dilediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Binaların dış cephesinde tamamen veya kısmi olarak tuğla kaplama yapabilirsiniz. Bu estetik zevkinize göre şekillenebilir.

İç mekanlarda ise odalarınızın duvarlarında da tamamen veya kısmi olarak tercih edebilir, farklı renk ve dokularıyla dilediğiniz zengin görünümü sağlayabilirsiniz. Evin ihtişamına doğrudan etki eden el yapımı tuğlalar, günümüzün modern evlerinde otantik görünüm noktasında sıklıkla tercih edilir.

Ofis, iş yeri gibi mekanlarda kullandığınızda şıklık, kaliteli görünüm ve zengin tasarım ile ön plana çıkabilirsiniz. Mekanınızın ambiyansını pozitif, sıcak ve samimi havayla bütünleştirmek isterseniz el yapımı tuğla dekorasyonundan faydalanabilirsiniz.

El Yapımı Tuğla Avantajları

El yapımı tuğla avantajları genel anlamda yapısı, dokusu, şekli ve farklı renk çeşitleriyle dizayn edilebiliyor olması olarak söylenebilir.

Yapısından kaynaklanan özellikler nedeniyle olumsuz hava koşullarına son derece dayanıklıdır. Bunun yanı sıra uzun vadede rahatlıkla kullanılabilir.

Dokusu ve şekli, el yapımı olduğu için çeşitli opsiyonları içinde barındırır ve ihtiyaca göre ayarlanabilir. Mimari dekorasyonuna göre uygun şekiller elde edilebilir ve estetikliği ön planda tutulabilir.

El yapımı tuğla kaplamada kullanılan renkler çeşitlilik arz edebilir. Sitemizde görüntüleyeceğiniz tuğla çeşitlerimizde birçok renk çeşidini görebilir, tercihinizi buna uygun şekilde dizayn edebilirsiniz. El yapımı tuğla isteklerinizi, Kayalar Decor’un alanında uzman ve tecrübeli ustaları eşliğinde elde edebilirsiniz.

 

EL YAPIMI TUĞLA MODELLERİ