Kayalar Decor

İnsanlığın ilk yerleşim yerlerinin ortaya çıkmasında üstlendiği göreviyle bir yapı malzemesi olarak girdi tuğlalar hayatımıza. Çıktığı ilk andan bugüne dek çeşitli görsellikleriyle ve sunumlarıyla yaşadığımız evlere can ve renk getirdi. Biz de bu canlılığı en üst noktalara taşımak ve daimî gelişimi sağlamak amacıyla çıktık yola.

Tuğla sektöründe bulunduğumuz 10 yıl boyunca verdiğimiz tüm hizmetlerde “insan”ı merkeze alan bir hizmet benimsedik. Evler, binalar ve tüm yaşam alanları daha kaliteli ve refah bir yaşam için inşa edilen yapılardır. Bizim hizmet gayemiz ise kaliteli ürünleri, usta ellerle ortaya koyarak, müşterilerimizin memnuniyetini ve refahını sağlayabilmektir. Bu anlayış olduğu takdirde işimizden aldığımız doyum ve mutluluk katlanarak artmaktadır.

Yaşam alanlarının zenginleştirilmesi amacıyla tuğla sektöründe geniş çaplı hizmetler sunuyoruz. En kaliteli tuğlaların tedariğini gerçekleştirip, nadide görsel sunumlar oluşturuyor ve müşterilerimizin tebessümüne ortak oluyoruz. Hizmet kalitesi ve memnuniyet iş prensiplerimizin püf noktasıdır.

İhtiyaçlarınıza en uygun olan, fonksiyonel, işlevsel ve estetik duruşlu tuğlalarımızı dilediğiniz mekanlara uygulayarak yeni bir ışık bırakıyoruz. Kayalar Decor olarak mekanlarınızın korumasını üst düzeyde sağlamayı hedeflediğimiz gibi dekoratif dokunuşlarla da beklediğiniz canlılığı kazandırmayı gaye ediniyoruz.  

Bugüne dek yaptığımız tüm çalışmalarımızda efektif bir hizmet sunumu gerçekleştirmiş, “müşteri memnuniyeti” odaklı hareket etmiş ve son teknolojinin fırsatlarından mümkün olan en iyi seviyede faydalanmış bir hizmet benimsedik. Siz hayal ettiğiniz sürece, biz gerçekleştirmek için sizleri bekliyor olacağız.

Cem KAYA